تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر/سند دار/فولبازسازی/300وام/مسکن علیزاده

52متر/سند دار/فولبازسازی/300وام/مسکن علیزاده

1 سال پیش در فردیس

متراژ
52
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬192٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
به نام خداوند رنگین کمان

✅کد4001✅

⭕️سند تک برگ
⭕️قریشی جنوبی
⭕️300وام
⭕️هال و پذیرایی جادار
⭕️300وام
⭕️نما سنگ
⭕️ط3
⭕️پارکینگ
⭕️بالکن
⭕️انباری جادار
⭕️کف پارکت
⭕️مشاعات تمیز
⭕️مستاجر تا برج9
⭕️سرویس بهداشتی ایرانی
⭕️لوکیشن قوی و دسترسی عالی
⭕️محیط و محله ارام و امن
⭕️دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی
⚠️جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

✅مشاور و امین شما : عرشیا⚜️

❇️✴️خدماتی که لیاقتش را دارید، افرادی که به آنها اعتماد دارید✴️❇️

⚜️املاک علیزاده با بهترین فایلینگ منطقه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد

با بیش از هزار فایل و اگهی فعال

☑️برای بازدید و اطلاع از تمامی فایل ها و فایل های مشابه به سایت مسکن علیزاده دات کام مراجعه فرمایید(املاک علیزاده پایان جست و جو)✅