تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر فروش آپارتمان/2خواب/ پارکینگ سندی

52متر فروش آپارتمان/2خواب/ پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
52
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬038٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق
52متر. 2خواب تختخور

4طبقه تکواحدی
طبقه 2سندی
پارکینگ سندی غیرمزاحم

سال ساخت:89

نورگیر عالی ، مشاعات تمیز، کابینتMDF

لوکیشن :کمیل پارک بابائیان

قیمت کل با احتساب پارکینگ: 3/590

مشاور منطقه 10: امیرعلی