تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متر/نوساز/متراژها و طبقات مختلف/پونک همیلا

52متر/نوساز/متراژها و طبقات مختلف/پونک همیلا

2 سال پیش در تهران

متراژ
52
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
7٬384٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
142٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
9

سازه ای عظیم با متراژها و طبقات متنوع در لوکیشن اعیان نشین همیلا پونک از سازنده ای مطرح و سرشناس(سند شخصی تک برگ) با قیمتی ایده آل و متناسب با شرایط روز بازار.

شروع متراژها از 52 متر تا 100 متر 1خواب و 2خواب
از طبقات 3 تا 9 موجود برای فروش
اکثر واحدها دارای ویو طهران (ابدی) بدون مشرف

واحد مذکور:
52متر_خوش نقشه _1خواب_مستر
سالن یک تیکه مربع خوش چیدمان
کف سنگ_کابینت ممبران_داکت اسپیلت_پکیج
ایرانی&فرنگی

4لاین آسانسور نفربر و باربر_یک پارکینگ سندی+مهمان
انباری سندی_تراس+سالن اجتماعات+لابی مجلل و لابی من+تیم امنیتی 24 ساعته

رضا علیزاده هستم مسئول فروش پروژه
برای جزئیات بیشتر و بازدید از واحدها تماس بگیرید

                        (املاک بزرگ بارمان)