تائید
فروش مسکونیآپارتمان52متردوخواب/تکواحدی/نماگرانیت/باکس پونک

52متردوخواب/تکواحدی/نماگرانیت/باکس پونک

2 سال پیش در تهران

متراژ
52
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
122٬692٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅درست متوجه شدید این یک واحد خاصه.
✅52متر،2خواب!
✅تکواحدی
✅نما تمام گرانیت مشکی
✅پارکینگ انباری سندی+بالکن

⭕️بدون مشابه قیمت و شرایط در منطقه.

❌قابلیت رهن کامل تا سقف 650میلیون
❌امکان اخذ وام تا سقف 960میلیون.

⭕️با کمتر از 5میلیارد نقدینگی صاحب واحدی ارزنده در غرب تهران شوید.

⚜️شکرزاده