تائید

53 متر تک خواب

2 سال پیش در کرج

متراژ
53
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬905٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅لطفا با دقت بخوانید✅

❌فروش آپارتمان 53متری نقلی❌

✅53 متر
✅مشاعات تمیز

❌واحد به مبلغ 150میلیون تومان در رهن است

✅قیمت کل 1/320/000/000 تومان

❌نقدینگی لازم 1/170/000/000تومان❌

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☎️***********
خانم سروش مسکن رها