تائید
فروش مسکونیآپارتمان53 متر یک خواب سند تک برگ نزدیک مترو

53 متر یک خواب سند تک برگ نزدیک مترو

2 سال پیش در کرج

متراژ
53
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬075٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
《《《《《《《《املاک بزرگ پایتخت》》》》》》》》》》》
عضو رسمی اتحادیه املاک کد:(57)
مشاور امور ملکی شما: پیمان پاشا

پارکینگ سندی
انباری سندی
کابینت ام دی اف
هود لمسی
کاغذ دیواری خارجی
نقاشی شده
قابلیت دریافت وام مسکن تا 800 میلیون
واحد در رهن مستاجر تا تیر ماه 1403
190 میلیون پیش ماهیانه 1650 اجاره

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در تمامی ساعات روز تماس بگیرید

آدرس دفتر:ابتدای بهار غربی،نرسیده به 10 متری اول،املاک پایتخت