تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متر/1خواب/بر خیابان اصلی/نبرد شمالی

53متر/1خواب/بر خیابان اصلی/نبرد شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬641٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش فوری فوری زیر قیمت

☑️ پیروزی/ نبرد شمالی/برخیابان اصلی
☑️53متر/1خواب
☑️غرق نور
☑️کمد دیواری بزرگ
☑️کف سرامیک
☑️آشپزخانه ام دی اف/هود لمسی
☑️سالن واتاق خواب پرده خور/غرق نور
☑️ آسانسور/ بالکن
☑️ طبقه چهارم
☑️هر طبقه 2واحد
☑️ آکاردئونی درب ورودی
☑️پمپ آب با فشار آب قوی
☑️ لوکیشن ایده آل
☑️ ده دقیقه تا مترو
☑️دسترسی به مراکز خرید،بانک و...
☑️ متریال ساخت عالی و چشم گیر
☑️امکان رهن تا 600میلیون

☑️ بهترین گزینه برای مصرف کننده و سرمایه گذاری
☑️ زیر قیمت بازار
☑️ مالک فروشنده واقعی
☑️تخفیف جزئی پای معامله
☑️ قیمت3/850 میلیارد
☑️بازدید=100%خرید

✔️ لطفا فقط تماس بگیرید با تشکر ✔️
بدری