تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متر بازسازی شده 1خ فرمانداری قائمیه

53متر بازسازی شده 1خ فرمانداری قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
53
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬735٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام یگانه یزدان

سالن پرده خور ، مربع خوش نقشه
کابینت ممبران برند
غرق نور ، رو به نما
کلا 3 طبقه ، هر طبقه دو واحد
دارای باکس پارکینگ اختصاصی
دسترسی عال به مراکز خرید و تفریحی
دارای سند تک برگ
مخصوص خاص پسندان
قابلیت رهن تا مبلغ 220 میلیون تومان
قابلیت دریافت وام تا 300 میلیون تومان

⚖️ مشاور شما سروران در امر خرید ⚖️
شیرازی
املاک امید

ادرس دفتر :
قائمیه ، کوچه 19 ، نبش 4 راه اول ، املاک امید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین مسکن امید شعبه2