تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متر/فول بازسازی/اتابک

53متر/فول بازسازی/اتابک

2 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬095٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬528٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
«﷽»
⚜️°•مشاورین دپارتمان آپادانا•°⚜️
⭕به قیمت و ارزنده ترین فایل منطقه ⭕
ارزش رهن تا (300میلیون)
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
53متر تک خواب انباری پارکینگ(موتور)
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
نقشه مهندسی چیدمان مربع شیک نورگیر

سالن/خواب(پرده خور)
خواب بزرگ(کمددیواری)
سرویس مجزا(حمام مستر)
آشپزخانه(هود/MDF/گازرومیزی)

واحد فول بازسازی شده است و از تمام متریال روز استفاده شده!!!

آیفون تصویری کف پارکت (طرح چوب) کاغذدیواری ترک( قابل شستشو)
مشاعات و نما تمیز
مناسب (سکونت/سرمایه گذاری)
دسترسی به مترو/BRT (5دقیقه)
•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•
برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل مناسب بودجه خود تماس بگیرید.☏︎

مشاور وکارشناس امور ملکی:
محمد کاتورانی