تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متر/مشاعات سنگ/کوچه های اصلی قائمیه

53متر/مشاعات سنگ/کوچه های اصلی قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
53
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬245٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
....آخرین جستجو اینجاست ❗️
〽️زیر قیمت ترین واحد منطقه〽️
♻️دسترسی بی نظیر به تمامی امکانات رفاهی♻️

‼️‼️کوچه های اصلی قائمیه بدون ممیز‼️‼️
____
قابلیت رهن تا مبلغ 250 میلیون تومان✅

قابلیت دریافت وام مسکن تا مبلغ 800 میلیون تومان توسط تیم حقوقی مجموعه✅

‼️با کمترین پرداختی صاحب خانه شوید‼️
____
برای احترام به وقت شما عزیزان تمامی اطلاعات آگهی به صورت صحیح و کامل ثبت شده است:

⚪️53 متر یک خواب  ⚫️سالن پرده خور

⚪️پارکینگ،مشا      ⚫️نماو مشاعات تماما سنگ

⚪️انباری سندی         ⚫️رو به نما و خیابان

⚪️فول بازسازی شده ⚫️مالک فروشنده 100٪

⚪️ مجموعا 6 واحد هرطبقه دو واحد
____
        ⚜مناسب سرمایه گذاری و سکونت⚜
____
انتخابی مطمعن مناسب سخت پسندان✔️

کارشناس تخصصی امور ملکی و واحد های زیر قیمت: خانم رحیمی

NIKAN REAL STATE
HASAN FATHI