تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متری * آسانسور دار * فروشنده واقعی

53متری * آسانسور دار * فروشنده واقعی

1 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬283٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
. ✅مشاورین املاک بزرگ باستان✅

✅☑️فروش فوری
✅☑️زیر قیمت منطقه
✅☑️فروشنده واقعی
✅☑️به قیمت رسیده

〽️لوکشین:قدرت پاکی
▪️53متری 1خواب
▪️آماده تخلیه

قابل استفاده از وام زوجین تا سقف 1200میلیارد
استفاده از رهن مستاجر تا مبلغ 400میلیون
⚜️تمامی تلاش ما برای خریدی در خور شما عزیزان میباشد⚜️

⚜️____ ____حسین زاده____ ____هستم با مشاوره و راهنمایی تخصصی شما در منطقه⚜️

تماس شما____راهنمایی بیشتر
تماس شما____خریدی بهتر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین باستان

✨️بهترین هدیه ما لبخند خانه دار شدن شماست✨️