تائید
فروش مسکونیآپارتمان53متری/شیک و نورگیر/تکبرگ شخصی/پلن مهندسی

53متری/شیک و نورگیر/تکبرگ شخصی/پلن مهندسی

2 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
1٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬415٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
°°▪️مشاورین املاک افتخار ▪️°°

---------سابقه ای درخشان در منطقه----------

--------- قطب سرمایه گذاری -کشور------
...........................................................
««توضیحات تکمیلی»»
1. دارای سند تک برگ
2. قابلیت اخذ وام
3.بازپرداخت طولانی مدت و کم بهره
4. صفرتا صد امور وام با کارگزار دفتر میباشد
5.واحد دارای وام و رهن میباشد
.........................................................
✨برای اطلاع از اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✨مشاور ملکی شما خانم نوروزیان
..........................................................

خانه داشتن رویا نیست لحظه ایست ک باما ب تحقق میپیوندد
*همین حالا با من تماس بگیرید*
با هر سلیقه و بودجه ای که دارید یک سرمایه گذاری مطمعن انجام دهید