تائید
فروش مسکونیآپارتمان54 متر اپارتمان خوش رخ (وامدار) شهریار وایین

54 متر اپارتمان خوش رخ (وامدار) شهریار وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
54
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
☆☆☆☆☆☆☆☆مسکن 7000☆☆☆☆☆☆☆☆

بسم الله الرحمان الرحیم

مسکن 7000 شعارش کوتاه کردن دست دلالان هست

در خرید ملک اصلا تعلل نکنید چون آخرش حسرته

مشخصات ملک:
54 متر اپارتمان
تک خواب.
مناسب کسانی ک پله زیاد نمیتونن برن بالا
طبقه همکف
مناسب سرمایه گذاری
انباری
واحد نقلی و شیک و تمیز

شرایط پرداخت:
800 وام

200 رهن

890 نقدینگی

آدرس دفتر:شهریار شارک وایین نبش میلاد8 جنب داروخونه مسکن 7000
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن7000