تائید
فروش مسکونیآپارتمان54 متر طوس فول امکانات

54 متر طوس فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1389
اتاق
1
قیمت کل
4٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬851٬000 تومان
طبقه
1
مسکن کاسپین

فایل شخصی همکار به هیچ عنوان تماس نگیرد

فول امکانات
پارکینگ سندی
آسانسور انباری تراس
ملک دو نبش نورگیر عالی
سرایدار مقیم
با احترام پارکینگ طبق عرف جدا محاسبه میگردد
بازدید با هماهنگی
قابلیت رهن 600 م
وام 960 م

مشاور پرهام