تائید
فروش مسکونیآپارتمان54 متر / پارکینگ دار/ نورگیر/ رو به کوچه/ قائمیه

54 متر / پارکینگ دار/ نورگیر/ رو به کوچه/ قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
54
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⭕️دپارتمان املاک بزرگ نیکان ⭕️

با ما خریدی مطمئن را تجربه کنید ✍️

✳️✴️54 متر / پارکینگ سندی + انباری سندی
✳️✴️ساختمان نما گرانیت
✳️✴️نورگیر عالی
✴️✳️مالک صد در صد فروشنده
✳️✴️مشاعات مرتب
✴️✳️قابلیت رهن تا 200 میلیون
✳️✴️به قیمت

______________________________________________________________

✅️بازدید=خرید 100٪
✅️سند شخصی تک برگ
✅️تخفیف ویژه ( برای خریدار واقعی)

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.

کارشناس فروش خانم ترابی ⚪️

⚜️دپارتمان املاک بزرگ نیکان⚜️

⭕️با مدیریت : آقای حسن فتحی

آدرس دفتر: قائمیه -انتهای کوچه 17/3 پلاک 3