تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب54متر/آپارتمان اداری/سعادت آباد

54متر/آپارتمان اداری/سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
157٬407٬000 تومان
طبقه
1
◾◾◾◾ SIND0KHT ◾◾ ◾◾.

▪️▪️▪️▪️آپارتمان اداری ▪️▪️▪️▪️

بسیار ارزنده و مناسب برای سرمایه گذاری و استفاده شخصی

این واحد یکی از صد واحد اداری ما است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی موارد دیگر
☎️همین حالا تماس بگیرید.
☎️حتی روزهای تعطیل
☎️با افتخار پاسخگو هستم

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
◼️ مهندس فروش و مشاور تخصصی منطقه: سیندخت ذوالفقاری