تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متر/تک واحدی/بحر خیابان/تخلیه/صیاد شیرازی

54متر/تک واحدی/بحر خیابان/تخلیه/صیاد شیرازی

1 سال پیش در قدس

متراژ
54
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬888٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
- همه خانه میفروشند ما آینده -
درهر منطقه ای،فایل های فروش خود را به صورت تلفنی به ما بسپارید

▪️⁩دو طبقه/تک واحدی
▪️⁩طبقه دوم/کم پله
▪️⁩بحر خیابان/جای پارک فراوان
▪️⁩دسترسی عالی به امکانات رفاهی
▪️⁩زیر قیمت منطقه
▪️اتاق نورگیر/تخت خور
▪️سرویس بهداشتی داخل واحد

«200الی 250 قابلیت رهن از طرف املاک»

❗بحر خیابان❗

❕1040نقدینگی لازم برای خریدار❕

___