تائید
فروش مسکونیآپارتمان54متری /لوکیشن/نقلی

54متری /لوکیشن/نقلی

2 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬915٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬981٬000 تومان
طبقه
2
⚜️املاک بزرگ ستارگان ⚜️

⏫54متری خوش نقشه

مشاور و راهنما شما صادقی