تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متر 1 خواب سند تک برگ *گلشهر*

55 متر 1 خواب سند تک برگ *گلشهر*

2 سال پیش در کرج

متراژ
55
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬636٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✅️املاک پایتخت ✅️

⚠️همکار تماس نگیرد ⚠️

*** اس ام اس و چت جوابگو نیستم خریدار واقعی تماس بگیرد محض کنجکاوی سوال نکنید

✔️55 متر 1 خواب
✔️طبقه 4
✔️پارکینگ سندی
✔️انباری بالکن
✔️واحد غرق نور
✔️کابینت MDF گاز رومیزی هود

✅️سند تک برگ قابل انتقال ✅️

⬅️قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون ➡️
⬅️قابلیت رهن تا 200 میلیون ➡️

☎️*********** مدیریت سمیرا خائف

آدرس دفتر: بهار غربی قبل از فروشگاه کورش