تائید
فروش مسکونیآپارتمان55 متر تک خواب نقلی تاپ لوکیشن فاز 3

55 متر تک خواب نقلی تاپ لوکیشن فاز 3

2 سال پیش در پردیس

متراژ
55
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬090٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام خداوند روزی دهنده بی منت

✔فاز 3 تاپ لوکیشن خیابان معلم
▪️▪️▪️
✔️طبقه اول
✔️واحد 55 متری+7 متر تراس
✔️ تک خواب بزرگ و مستر
✔️واحد دارای سند تعاونی معتبر
✔فول امکانات حرفه ای بسیار تمیز
✔قیمت کارشناسی شده به دوراز هیجانات بازار
✔مالک منعطف
✔دارای پارکینگ مسقف و پارکینگ میهمان جداگانه
✔ساختمان جنوبی دریای نور
✔دارای انباری بزرگ
✔5 طبقه 3 واحدی بدون دیوار مشترک

❌قابلیت رهن تا350میلیون❌

دپارتمان املاک صدف
✔ دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف املاک پردیس

◾◾◾
✔مشاور شما در خرید و فروش آپارتمان،زمین و ویلا
✔️بازدید همه روزه باهماهنگی قبلی
✔️مشاوره رایگان حضوری و تلفنی
◾◾◾◾◾
باسپاس :سام