تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر/1خ/قدرالسهم دار

55متر/1خ/قدرالسهم دار

2 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬272٬000 تومان
طبقه
1
سند
منگوله دار
وضعیت واحد
بازسازی شده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
⭕⭕توجه⭕⭕ ⭕⭕توجه⭕⭕
☑️55متر،،(بسیار خوش نقشه)
☑️1خواب
☑️فول بازسازی
☑️سالن مربع
☑️(روبه آفتاب)
☑️30متر قدرالسهم
⭕مشاور شما محمدکیا