تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر 1خواب/فول+بالکن/7 ساله/روبه آفتاب شهرزیبا

55متر 1خواب/فول+بالکن/7 ساله/روبه آفتاب شهرزیبا

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
5٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬181٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
« بازدید هر زمان »
« فایل های فول +5 و -5 تومن موجود است »

55 متر 1خواب
فول امکانات
« پارکینگ آسانسور انباری بالکن »

رو به آفتاب ☀️
سالن پرده خور

سالن خوش چیدمان
اتاق خواب مستر، استاندارد

2 لاین آسانسور و راه پله
7 ساله واقعی نما تراورتن مشاعات تراورتن

نور و نقشه خوب
« « سند تک برگ شخصی » »

« مالک فروشنده واقعی »
« پرداختی خوب شامل تخفیف!! »

واقع در شهرزیبا بلوار تعاون
مناسب سرمایه گذاری و سکونت
برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️

مهدوی
املاک رادمان