ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
55متر/ 5 سال ساخت/ بدون ایراد/ تک واحدی/ سلسبیل
55متر/ 5 سال ساخت/ بدون ایراد/ تک واحدی/ سلسبیل
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
55
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬090٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بنام خداوند یکتا
عکس ها متعلق به ملک میباشد
55 متر
5 سال ساخت
مشاور شما فیض الهی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت