تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر آسانسوردار تکواحد کوچه 10متری

55متر آسانسوردار تکواحد کوچه 10متری

2 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬760٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬181٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

1خواب بزرگ تخت خور..مستر
خوش نقشه غرق نور
انباری سندی

بهترین کوچه سلیمانی
دسترسی چنددقیقه ای به مترو و brt
نماسنگ تراورتن

اماده تخلیه و سکونت شما
یا سرمایه گذاری(رهن حدود 400 میلیون)
قابلیت دریافت هرگونه وام

مشاور تخصصی شما تاجیک