تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر/تک واحدی/خوش نقشه/غرق نور/خاکسار

55متر/تک واحدی/خوش نقشه/غرق نور/خاکسار

1 سال پیش در قدس

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬545٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐صدور کد رهگیری معتبر در کم ترین زمان⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️3 طبقه
⚜️طبقه دوم
⚜️2نبش
⚜️مشاعات استاندارد
⚜️سازه بتنی

⏬ امکانات ⏬

✅تک واحدی
✅سالن پرده خور
✅خواب نورگیر / تامین نور در تمام ساعات روز
✅کابینت بندی MDF
✅خوش نقشه / فاقد قناصی و پرتی
✅کف سرامیک
✅گذر 12 متری
✅دسترسی قوی و سریع به تمامی اماکن رفاهی ، معابر و خروجی های اصلی شهر

♦️قابلیت رهن تا 200 میلیون تومان

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده خاکسار / خانه جوان

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕