تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر / نوساز / لطفا به توضیحات اگهی توجه فرمایید

55متر / نوساز / لطفا به توضیحات اگهی توجه فرمایید

1 هفته پیش در صادقیه

متراژ
55
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏309,090,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
“ هُوَ ٱلرَّزَّاقُ “
⭐️ نگینی دیگر از املاک برلیان ⭐️
▪️▪️ ▪️ ⭐️ صادقیه ⭐️ ▪️ ▪️ ▪️
————————————————————————
✔️✔️ 55 متر
✔️✔️ 1 خواب
✔️✔️ طبقه 3

نقشه :
✔️✔️ سالن مربع
✔️✔️ بدون 1 سانت پرتی
✔️✔️ بهترین متریال

موقعیت ملک :
✔️✔️ دسترسی عالی نزدیک به تمامی مراکز خرید

⭕️ 10٪ سند
⭕️ 10٪ تحویل
⭕️ قابلیت رهن تا ( 1/700 ) ❗️
⭕️ پرداختی شما ( 13/600 ) ❗️

سازنده عالی با رزومه بی نظیر
همکاران محترم از تماس خودداری فرمایید
ادرس ملک هنگام بازدید

✔️✔️پاسخ گویی 24 ساعته ، حتی در ایام تعطیل
————————————————————————
کارشناس امور ملکی : رضا اسدزاده