تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر نوساز،کلیدنخورده/غرق نورآفتاب/متریال وارداتی

55متر نوساز،کلیدنخورده/غرق نورآفتاب/متریال وارداتی

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
8٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
161٬818٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
◾املاک بزرگ ماکان◾
◾آدرس املاک:ضلع جنوب شرقی میدان هروی◾

  ⚜⚜تاپ ترین لوکیشن موجود در منطقه⚜⚜

⚜نوساز کلیدنخورده

❗❗نقلی ترین واحد منطقه❗❗

⚜50 متری خوش نقشه
⚜پلان و نقشه کاملا مهندسی و بدون یک سانت پرتی
⚜واحد روبه حیاط مشجر و فوق العاده نورگیر

⚜سرایداری مقیم

⚜بازدید =100 درصد قرارداد

⚜برای توضیحات بیشتر حتما و حتما تماس بگیرید

✔✔✔✔مشاور و کارشناس تخصصی منطقه هروی و ساقدوش✔✔✔

⚜شاملو