تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر یکخوابه با پارکینگ واسانسورازادگان

55متر یکخوابه با پارکینگ واسانسورازادگان

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
55
ساخت
1387
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬181٬000 تومان
طبقه
8
فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری با کمترین نقدینگی

55متر یکخوابه واقع در ازادگان
دولاین اسانسور
پارکینگ اختصاصی قید در سند
نما سرامیک
واحد تخلیه
سند تک برگ ازاد

قیمت کل با احتساب پارکینگ اختصاصی 1/880ت