تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر1خواب (شیان )لویزان

55متر1خواب (شیان )لویزان

1 هفته پیش در لویزان

متراژ
55
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏327,272,000 تومان
طبقه
3
بازید فقط متقاضی واقعی و قطعی
شمشیری هستم با افتخار در منطقه شیان لویزان
با هیچ دفتر املاکی کار نمیکنم تماس نگیرید
فایل مونوپول و شخصی
کمیسیون یک درصد مقطوع
(صفر نهصد و دوازده)(چهارصد و هفتاد و هشت) (بیست و نه صفر شیش)