تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متریکخواب/فول امکانات/سرمایه گذاری/هدیه بارمان

55متریکخواب/فول امکانات/سرمایه گذاری/هدیه بارمان

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
6٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
117٬272٬000 تومان
طبقه
3
#بلوار فردوس غرب
سلام و درود خدمت شما عزیزان

خرید خود را به رخ بکشید

✅بهترین موقعیت سرمایه گذاری و سکونت
✅بدون مشابه ( نسبت قیمت به سن بنا و مشخصات واحد)

⭕️55 متر / یک خواب
⭕️فول امکانات (پارکینگ ٫ اسانسور ٫ انباری)
⭕️سرایداری مقیم

⭕️نما و مشاعات تا سقف سنگ
⭕️فرعی دنج و آرام
⭕️دسترسی عالی

✨خانه دار شدن سخت نیست ، کافیست تماس بگیرید …✨

مشاور شما در منطقه 5 تهران : ✨مهران✨