تائید
فروش مسکونیآپارتمان55مـتری /کـلیـد نـخورده /دربـلوار هـمت

55مـتری /کـلیـد نـخورده /دربـلوار هـمت

1 سال پیش در قم

متراژ
55
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬545٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
♈️ به نام خداوند مهربان ♈️
________________________________
♈️ باسلام و احـتـرام ♈️
________________________________
✔️واحد آپارتمان 55متری

✔️یک خوابه

✔️دارای آسانسور

✔️گذر 12متری

✔️دو واحدی

✔️بهترین متریال روز

✔️آدرس ملک:شـهـرک فـاطـمیـه_بـلـوار هـمـت
__________________________________________
❗️❗️مبلغ 800 م پای قرارداد + 300 م طی 8 ماه + 200 م رهن خانه درصورت کسر مبلغ ❗️❗️
__________________________________________
✔️✔️ فایل های مشابه در متراژهای مختلف موجودمیباشد ✔️✔️
_________________________________________
♈️ آدرس دفــتر:شـهـرک فـاطـمیـه_بـلـوار هـمـت_بعداز کوچه 18_املاک عـزیـزی ♈️
_________________________________________