تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر تکواحدی با پارکینگ دسترسی مترو بریانک

56 متر تکواحدی با پارکینگ دسترسی مترو بریانک

2 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬349٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬946٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری ویا سکونت

56 متر خوش نقشه ترین واحد مو جو د

خواب بزرگ تخت خور

ملک دو نبش و از دو طرف نورگیر

سالن سرتاسر پنجره خور و نورگیر

تکواحدی // انباری کاربردی

پارکینگ اختصاصی (200 تومان جداگانه)

گذر پهن و مشجر

بهترین دسترسی به مترو و بی ار تی بریانک

خیابان نواب __ هلال احمر غربی پایین بلوار بریانک

خارج از محدوده طرح

سند تک برگ اماده

قابلیت 400 رهن کامل

تخلیه اماده سکونت // بازدید با هماهنگی