تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر،رودکی ،خوش نقشه

56 متر،رودکی ،خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬750٬000 تومان
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
املاک ستارگان
مشاور شما : محمدی
همکاران املاک تماس نگیرند ، فایل شخصی است

✅فایل زیر قیمت بدون مشابه
✅مالک فروشنده واقعی
✅56 متر نقشه عالی
✅طبقه دوم سندی
✅دارای بالکن دلباز
✅پکیج
✅کابینت MDF
✅کف سرامیک
✅نور شدید آفتاب سوزان

بدون یک ریال هزینه ساکن شوید و زندگی کنید

موقعیت : رودکی
دسترسی سریع به :
مترو
اتوبان نواب
مراکز درمانی شبانه روزی
و.....
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .