تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر / شاخه اصلی / کم واحد / فردیس کرج

56 متر / شاخه اصلی / کم واحد / فردیس کرج

1 سال پیش در فردیس

متراژ
56
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬464٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام خدای یکتا
املاک بزرگ کارو
فروش فوری
56 متر شاخه اصلی لوکیشن عالی
بهترین فرصت برای سکونت و سرمایه گذاری
خوش نقشه بدون پرتی نورگیرعالی
ساختمان خلوت و کم واحد
قابلیت رهن تا 270 میلیون
____________________________
مورد دوم
107 متر 2 خواب + یک خواب مستر
طبقه 4 رو به نما
سالن یه تیکه مربع غرق نور
سند تک برگ
فول امکانات
خوش قیمت 2870
فلکه پنجم
__________________________
مورد سوم
69 متر یک خواب رو به نما
سالن پذیرایی مربع با پنجره های تمام قدی

آشپزخانه فول کابینت نور گیر مستقیم

کلا کف سرامیک

بهترین لوکیشن قریشی جنوبی

قیمت کاسبی 1240
____________________________
قویترین فایلینگ کل محدوده فردیس مطابق با سلیقه و بودجه شما لطفا تماس بگیرید