تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر ، فول امکانات ، سرمایه گذاری

56 متر ، فول امکانات ، سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬285٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
- هوارزاق

0 قابل توجه خریداران و سرمایه گذاران محترم
0 فرصتی مناسب بینظیر جهت سرمایه گذاری

✓ 56 متر ( سالن مربع قابل چیدمان )
✓ تک خواب ( تخت خور و مستر )
✓ پارکینگ سندی غیر مزاحم
✓ آسانسور 6 نفره
✓ انباری سندی قفسه بندی شده
✓ بالکن عریض و کاربردی

- گذر 10 متری مشجر
- نما سنگ تراورتن
- مشاعات تماماً سرامیک
- دسترسی عالی به مترو نواب و رودکی

✓ قابلیت رهن تا سقف 600 میلیون تومان
✓ قابلیت اخذ وام بانکی تا سقف 960 میلیون تومان
✓ شرایط پرداخت مناسب 35 روزه

( خیابان خوش ، تقاطع خیابان سپه )

0 هلدینگ بزرگ هاکان ، پیشتاز در حوضه املاک در غرب تهران
0 جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
0 مشاور امین و همراه شما ( عباسی )