تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر/پارکینگ دار/سند تک برگ/شهرک کوثر/فاز 2

56 متر/پارکینگ دار/سند تک برگ/شهرک کوثر/فاز 2

1 سال پیش در کرج

متراژ
56
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
3
«به نام خدا»

دپارتمان املاک اوپال

فایل خرید و فروش کد فایل:1722

____________________________________________________

دپارتمان املاک اوپال️

بهترین و بروزترین فایلینگ منطقه

ابتدای خیابان جمهوری نبش مریم چهارم جنب فروشگاه جانبو دپارتمان املاک اوپال

با مدیریت جناب آقای سعید بگلو

مشاور شما: متین احمدی

برای اطلاعات و فایل های بیشتر با ما تماس بگیرید☎️

از ساعت 9 صبح الی 12 شب پاسخگوی تماس شما عزیزان هستیم