تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متر 1خواب نوساز کلید نخورده

56متر 1خواب نوساز کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
121٬428٬000 تومان
طبقه
2
⭐️55متـر ⭐️

⭐️1خـواب⭐️

⭐️فـول امــکانـات⭐️

⭐️ لـابـی لــوکــس و بــرند⭐️

⭐️نقـشــه فــوق الـعاده⭐️

⭐️ ســالـن پــرده خــور ⭐️

⭐️اتـاق خـواب بـزرگ ( تـخــت 2نفـره)⭐️

⭐️مـتــریــال درجــه یک ایــرانـی ⭐️

⭐️بـسـیـار لـوکـس از سـازنـده ای بـرند سـاز⭐️

هـای گـلـس بـه سـلـیـقـه مـشـتری

قیــمــت عــالـی در کل منــطـقــه

༺༻فـرصـتی بـرای خـانـه دار شـدن༺༻

مـدیـر فـروش: مـهـنـدس علیزاده