تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متر/20 متری اعظم/ پارکینگ سند / خوش نقشه

56متر/20 متری اعظم/ پارکینگ سند / خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1379
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬750٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
••• بِ نامِ اوکِ دانَد خُدآ •••
نِمیگیم از ما مِلک بِخَرید، ولی مِلک بِخَرید
_
3 طبقه
1 خواب
____
قابلیت رهن تا 400 میلیون
قابلیت دریافت وام تا 960 میلیون + وام فرزند زیر 20 سال
پرداختی شما ( 1 میلیارد )
____
مِلک ؛ با ارزش ترین سرمایه روی زمین
️با تشکر خسروی