تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متر/خوش نقشه/قدرالسهم دار/کوی فردوس

56متر/خوش نقشه/قدرالسهم دار/کوی فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
56
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬250٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
56متر. 1خواب

8واحدی. دارای قدرالسهم

نما مشاعات سنگ و بسیار تمیز

لوکیشن قوی با دسترسی فوق العاده

بدون مشابه قیمتی و نقشه در منطقه

بازسازی شده صفر تا صد بدون نیاز به ریالی هزینه

ملک خوب نیاز به تعریف و تمجید ندارد با تک بازدید متوجه خواهید شد

جهت بازدید و اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید

کارشناس تخصصی منطقه

قدیمی