تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متری دیزاین مینیمال روبنما فول امکانات سندتکبرگ

56متری دیزاین مینیمال روبنما فول امکانات سندتکبرگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
56
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬428٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
⚜️دپارتمان تخصصی املاک بزرگ افتخار ⚜️
با فالینگ کاملا کارشناسی شده در دو شعبه فعال خدمتگذار شماست
*****************************************
سلام من خانم محمدی
همراه و مشاور امور ملکی شما هستم
⭕️مشخصات ملک ⭕️
✅آپارتمان 56متری.
✅آشپزخانه مجهز جهت رفاه بانوی منزل.
✅پذیرایی خوش چیدمان .
✅خواب تختخور و استاندارد .
✅واحد شخصی ساز با سند تکبرگ تهران .
==============================

شرایط پرداخت= نقدینگی+وام +رهن
《《《《《《《《《《《《《《《《《《《
✅نگران کارای های اداری نتقال سند نباشید چون تیم افتخار از بازدید تا امضا معامله ای پر سود برای شما و تحویل سند همراه شما هست .

✅واحد های مشابه با نقدینگی کمتر موجود میباشد .
________________________________________
برای خرید خانه دلخواهتان همین حالا تماس بگیر ☎️