تائید
فروش مسکونیآپارتمان57 متر 2 خواب پارکینگ سندی/اندیشه فاز1

57 متر 2 خواب پارکینگ سندی/اندیشه فاز1

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬736٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
به نام خدا

کد A116 فایل زیر قیمت

                (( مسکن بزرگ آی تک))

     ✅️با بیش از 25 سال سابقه درخشان✅️

سرمایه گذاری مطمئن و پر سود در غرب تهران   

              ((((  ا_ندیشه____فاز1 )))

57 متر 2 خواب تخت خور
نما تراورتن 9 سال ساخت
از 2 طرف نورگیر
پارکینگ سندی
انباری سندی
تراس
لوله کشی پکیج و کولر آبی

شرایط پرداخت:
قیمت کل 2350

300 میلیون رهن به عهده املاک

640  میلیون وام مسکن زوجین

نقدینگی شما عزیزان کسر وام و رهن
(1410) درج در اگهی

             ❌ بازدید با هماهنگی ❌️
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

            پاسخگویی از 9 صبح الی 23

✅️آپارتمان در هر متراژ و متناسب با نقدینگی شما عزیزان موجود است ✅️