تائید
فروش مسکونیآپارتمان57 متر 2خواب نقشه سالن پرده خور

57 متر 2خواب نقشه سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬105٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
بشتابید بشتابید بشتابیدد

زیر قیمت ترین واحد منطقه
بی نظیر در نور و نقشه
نور گیر از 3 سمت
بازسازی فوق العاده لاکچری

سالن بزرگ یه تیکه
2خواب استاندارد با کمد دیواری فراوان
انباری سندی
پارکینگ سندی
کلا 34 تا پله

لوکیشن آرامش خالص
بدون مزاحم
همسایه ها خوب

واحد شخصی میباشد
کلید نزد املاک رادمان

جوادی