تائید
فروش مسکونیآپارتمان57 متر جیحون تقاطع سپه ( امام خمینی ) قابلیت 2خواب

57 متر جیحون تقاطع سپه ( امام خمینی ) قابلیت 2خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬421٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
نبش 2 کوچه 10 متری ( دارای جای پارک فراوان )

دسترسی مستقیم از خ اصلی جیحون و 2 فرعی امام خمینی

واقع در طبقه پنجم بدون مشرف با نور گیر جنوبی

نقشه بدون پرتی / بدون دیوار مشترک / قابل 2 خواب به راحتی

دارای آسانسور + بالکن + انباری + کمد دیواری

قابل رهن کامل 550 میلیون / آماده دریافت وام تا 900 میلیون

مشاور شما : سوری