ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
57 متری شمالی شهرک ابریشم
57 متری شمالی شهرک ابریشم
1 سال پیش در قدس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
57
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬394٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️ دپارتمان تخصصی املاک شهر ⚜️
♦️قوی ترین مجموعه تخصصی در خرید و فروش آپارتمان
⚡️57 متر سند تک برگ طبقه اول⚡️
✅️رو به نما
✅️ساختمان شمالی
✅️آشپزخانه بزرگ نسبت به متراژ واحد
✅️کاغذ دیواری
✅️انباری
✅️گاز رومیزی
⛔️ قابلیت دریافت وام مسکن
☎️ برای دریافت فایل مورد نظرتون با هر بودجه ای تماس بگیرید☎️
️ مشاوره رایگان در زمینه خرید،فروش و سرمایه گذاری
⚡️کارشناس امور ملکی
نقی لو
آدرس دفتر:
شهرقدس،بلوار 45 متری انقلاب نبش خیابان دانش آموز پلاک 7 طبقه 2
⚜️دپارتمان تخصصی املاک شهر⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت