تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر+12 انباری تک خوابه شهرک نور فجر کوی لاله

57متر+12 انباری تک خوابه شهرک نور فجر کوی لاله

2 سال پیش در تبریز

متراژ
57
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬192٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✳مسکن سپهر بروز ترین و برترین املاک منطقه✳

          _____   کد آگهی : 248 _____

مورد فروش واقع در شهرک نور فجر کوی لاله بلوک f

✔تمیز
✔تک خوابه
✔کف موکت
✔کابینت ام دی اف
✔کمددیواری
✔پرده
✔تراس
✔ 12 انباری
✔حمام و سرویس بهداشتی سقف کاذب
✔ سند شش دانگ
✔طبقه سوم هر طبقه 4 واحد

♣لطفا برای اطلاع از موارد بیشتر با ما تماس بگیرید ♣

آدرس املاک : شهرک نور ،فلکه اصلی فجر ، مسکن سپهر