تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر/1خواب/فردوس غرب

57متر/1خواب/فردوس غرب

2 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
6٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬859٬000 تومان
طبقه
1
پکیج
⚜️آپارتمان 57متری
⚜️1خواب
⚜️غرق نور
⚜️سالن تمام پرده خور
⚜️بدونه پرتی
⚜️نقشه ژورنالی
⚜️تو بهترین لوکیشن منطقه
⚜️یکی از بهترین سازهای منطقه 5
⚜️دسترسی به مراکز خرید و بزرگراها عالی
⚜️متریال تماما برند
⚜️مالک فروشنده صد در صد
زیرقیمت منطقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن ک لبادی

بهترین ها را از مسکن بزرگ کُلبادی بخواهید