تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر 2خواب/شاخه اصلی فلکه اول/دیزاین شده

57متر 2خواب/شاخه اصلی فلکه اول/دیزاین شده

1 سال پیش در فردیس

متراژ
57
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬859٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✨️به نام خدایی که در همین نزدیکی است✨️

⚜️واحد به متراژ 57 متر فول بازسازی و دیزاین شده
(نورپردازی، کناف کاری، سقف کاذب تایل، کابینت ممبران و...)
⚜️خوش نقشه و سالن مربع(خوش چیدمان)
⚜️واحد روبه آفتاب، نورگیر عالی
⚜️مشاعات عالی
⚜️کلا 6واحد
⚜️پارکینگ تامین شده بدون مزاحم(داخل سند قید نشده)
⚜️آپارتمان و محله بسیار دنج و آرام
⚜️دسترسی عالی

✅️برای مشاهده فایل های بیشتر املاک30 راداخل دیوار جستجو کنید

⬅️کارشناس منطقه و امین شما هخامنش