تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر/2خواب/فول امکانات

57متر/2خواب/فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1392
قیمت کل
7٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬684٬000 تومان
طبقه
1
✨ مشاورین اسکان غرب✨

✅57متر/2خواب/فول امکانات
✅پارکینگ /آسانسور/انباری
✅واحد غرق در نور/ واحد دونبش / دو سمت نورگیر
✅آشپزخانه و خواب ها پرده خور
✅نما تراورتن و مشاعات تمیز
✅سرایدار مقیم در ساختمان
✅بهترین لوکیشن در منطقه
✅محله ای دنج و آرام
✅دسترسی عالی به فروشگاه و مراکز خرید