تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر تا 85متر/کلید نخورده/سازه ای برای پسندان

57متر تا 85متر/کلید نخورده/سازه ای برای پسندان

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
6٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬666٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
6
متراژ های متنوع در یکی از با کیفیت ترین سازه های شهران با نازلترین قیمت و بهترین شرایط
سند شخصی تک برگ آماده انتقال
واحد ها کلید نخورده آماده تحویل
57متر 1 خواب تا 85 متر 2 خواب
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
_$_آقای حیدرزاده_$_