تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر دیزاین کلاسیک نورگیر/ روبنما سند تکبرگ

57متر دیزاین کلاسیک نورگیر/ روبنما سند تکبرگ

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
57
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬122٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⭕️ ماهان ملک ⭕️
با سابقه درخشان و کادری مجرب
◼️ اعتماد شما سرمایه ماست
⭕️مشاور شما: شیدا sheida
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

◾️ آپارتمان مورد دلخواه خود را از ما بخواهید
✔️ شما لایق بهترینها هستید

⭕️ قبل از سال جدید خرید کنید⭕️
سرمایه گذاری مطمئن و پرسود
‼️ نگید نگفتیم ‼️
‼️همیشه نباید تجربه کرد چون گاهی بهای سنگینی داره
⭕️هوشمندانه و متفاوت انتخاب و خرید کنید⭕️
◾️دیدن این واحدو از دست ندید
☘️ کلید = بازدید. = خرید ☘️
1️⃣ آپارتمان 57متری
2️⃣مناسب شیک پسندان
3️⃣ محیطی،دنج وآرام
4️⃣پارکینگ سندی
5️⃣کناف نورپردازی
6️⃣انباری سندی

♦️معرفی بهترین موقعیت های خرید و فروش از ما ، انتخاب از شما

◾️ قابلیت وام و رهن

آدرس دفتر
اندیشه فاز یک خیابان اطلاعات خ شهریار
ماهان ملک